Nowa aplikacja Wspólnego Rynku

 

 

Już wkrótce na stronie https://wspolnyrynek.com udostępnimy Państwu naszą nową aplikację, która zastąpi dotychczasowy system.

 

Jeśli jesteś już naszym Klientem na Twój adres e-mail (będący jednocześnie loginem do starej i nowej aplikacji) ze skrzynki wspolnyrynek.com@gmail.com otrzymasz od nas wiadomość zawierającą:

 

Twoje tymczasowe hasło oraz link umożliwiający zmianę hasła.

 

Po kliknięciu w ww. link znajdziesz się na stronie naszej nowej aplikacji, gdzie po wpisaniu ww. loginu i hasła tymczasowego będziesz mógł ustalić Twoje nowe hasło (zawierające co najmniej 8 znaków w tym minimum jedną dużą literę, jedną małą literę i jedną cyfrę). Jeśli nie otrzymasz tej wiadomości sprawdź zakładki: spam i powiadomienia.

 

Poufność Twoich danych oraz bezpieczeństwo tego i innych naszych procesów zapewniają najnowsze rozwiązania światowego lidera nowych technologii – firmy Amazon i nasze najwyższe standardy przetwarzania danych. Wszystkie Twoje dane niezbędne do kontynuacji naszej współpracy znajdziesz w nowej aplikacji (m.in. o rachunkach rozliczeniowych, wpłaconych kaucjach, aktualnych zleceniach).

 

Nowa aplikacja, którą oddajemy w Twoje ręce została stworzona z myślą o Twoich aktualnych i przyszłych potrzebach oraz o maksymalizacji Twoich oszczędności i wygody.

 

Nasze nowe rozwiązania są bardzo intuicyjne i zapewnią Ci większą elastyczność przy realizacji transakcji (np. możliwość wyboru terminu rozliczenia transakcji, proste wpłaty do Twojego portfela z dowolnym tytułem etc. etc.). Z usług Wspólnego Rynku będziesz mógł komfortowo korzystać we wszystkich urządzeniach mobilnych.

 

To nie koniec. Intensywnie pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które poszerzą gamę naszych usług i zwiększą Twoje korzyści 🙂

 

Jeśli będziesz miał pytania skontaktuj się z nami przez naszą stronę: https://wspolnyrynek.pl/kontakt/ lub infolinię: tel. 22 790 7900 lub 790 790 055.

 

Z przyjemnością Ci pomożemy.

 

Zespół Wspólnego Rynku